"B"čka

Vrh "B"

29.3.2013  Ely z Brdské smečky x Gutchi la Blankpapilio

Novomanželské foto
Novomanželské foto
Můžete políbit nevěstu :-)
Můžete políbit nevěstu :-)

Tatínkem štěňátek je Gutchi la Blankpapilio. Je to krásný pejsek, vyniká krásnou samčí hlavou a pěknou stavbou těla. Má přátelskou, vyrovnanou povahu a je nadaný pro výcvik. Krytí proběhlo 28. 1. Byla to veliká psí láska a tak překrytí byla hned dvě. 

29.3.2013 se nám narodilo 8 krásných, zdravých štěňátek.
3 kluci a 5 holčiček. 

Barbie "Lilith" 

bydliště má na Tetíně nedaleko Berouna. Je to moc šikovná temperamentní holka, výcviku se s pánečkem bohužel moc nevěnují. Největší výstavní úspěch je zatím res.CAC na Evropské výstavě, kde dostala titul jako jediná dospělá fena z ČR. Bohužel jí chybí rudimantální stolička M3, takže v ČR nemůže být chovná. DLK 0/0 DKK 2/2 

Baby Ely

Je moc šikovná a úspěšně se věnuje pasení, což dokládá množství složených zkoušek (ZOP,BH, NHT, HWT, IHT1) a vzorně reprezentuje náš rod i na poli výstavním. Elynka měří 59 cm, DKK 0/0, DLK 0/1, MDR +/+, DM N/DM. Je zasloužilou matkou 3 vrhů v chovatelské stanici White Essence. 

Berry 

je především úžasnou společnicí svojí paničce, povahově je věrnou kopií svojí maminky.  DKK i DLK 0/0, MDR +/+, DM N/DM. Berrynka je také pokračovatelka rodu a to pod chovatelskou stanicí Dark Albedi Blondi. 

Becky 

bydlí nedaleko nás v Berouně a přestože navšítila pouze jednu výstavu, hned si z ní odnesla titul res. CAC. Ve výstavách bohužel panička pokračovat nehodlá, přetože by určitě zklidila nemalé úspěchy. Zato se věnují canisterapii, což je bezesporu činnost daleko záslužnější :o) V chovnosti jí brzdí rovněž chybějící M3. DKK i DLK má 0/0 

Baloo

 se s pánečkem střemhlav vrhl do sportovní kynologie. Baloo má složené zkoušky ZZO, BH, Fpr1- 2-3, Upr1, FH1, IPO-VO, ZZO 1, ZM. Jsou to kluci šikovní :o)

Beauty Sula, Barney a Bilbo Pascal jsou nejlepší přátelé člověka a dělají pánečkům samou radost