Máme nakryto!

Maminkou vrhu G bude Elymája Falco line. Budou to její první štěňátka. Tatínkem bude Viking King z Ranče Montara, který je naopak již zasloužilým otcem spousty parádních psích dětí.

26.11. 2023 proběhla idylická romantika na sněhu :-) Štěňátka by se měla narodit koncem ledna 2024

Smečka Falco line je opět menší

Jeho už nic nebolí. Teď padla bolest na nás. Naše smečka přišla o svého kapitána týmu, největšího siláka, frajera, vtipálka a srandistu. Život sis užil maximálně naplno, měj se hezky i tam dál, kamaráde .... 

ˇAlf byl úplně první štěňátko narozené ve Falco line... 


Plánujeme vrh G

Na letošní podzim/zimu, podle toho jak to vyjde s háráním.
Maminkou bude Elymája Falcoline a tatínka zatím pečlivě vybíráme. 

Miminka z vrhu F už mají všechna vybrané domovy


Opustila nás Ely z Brdské smečky

Byť se nedožila tak zázračného věku, jak jsme doufali, to v jaké kondici byla v důchodovém věku je snem každého psa i pánečka. Do poslední chvíle běhala u kola, chodila na canisterapii, mazlila každého koho potkala a to že špatně slyšela ji vůbec netrápilo. Za celý život rozdala tolik radosti... Teď už je se svými předky a bohužel i potomky, kteří jí předběhli. Ať je Ti tam aspoň tak hezky, jako nám bylo s Tebou..

Štěňátka jsou na světě!

31.10.2022 přišla na svět naše štěňátka z vrhu F. 4 pejsci a 3 fenky

Ikdyž se narodili na Halloween, rozhodně to nejsou žádná strašidla! Zatím jsou to super roztomilouši a v budoucnu doufáme hvězdy výstavních kruhů, závodů nebo třeba skvělí fotomodelové a modelky na toulkách s novými páníčky. Přijímáme závazné rezervace i nezávazné mazlící nástěvy 

Úspěch Elymáji na MČR v CC BŠO

Když jsme si ji brali, vůbec netahala, páneček tvrdil, že pro závody bude nepoužitelná. Ale ona je tak neuvěřitelně šikovná a učenlivá (a po mamince), že stačily 2-3 tréninky a tahat začla. 

Ani ne rok poté, co se k nám přestěhovala s pánečkem obsadila 2. místo na mistrovství ČR v canicrossu bílých švýcarských ovčáků. Jsem na ně maximálně hrdá! 


Elymája Falco line je chovná

11.9. v České Skalici prošla úspěšně bonitací naše nejnovější posila smečky. DKK I DLK 0/0

Vyhlížíme ženicha :-)


Čekáme štěňátka

když vše dobře dopadne, od začátku listopadu by u nás mělo být ještě víc bílo než obvykle, neboť vykoukne na svět několik nových falcoliňáčků se jménem od F

Nastávající maminkou je Canis Ronja Falco line a tatínkem Fenix Bílá Merci. 

Předpokládáme, že štěňátka by měla mít maximální předpoklady nejen pro skvělé parťáky, ale i super pracanty a hvězdy výstavních kruhů. Přijímáme předběžné rezervace.  


Ronja

Fenix