Naše chovatelská stanice vznikla v roce 2009. První běloušek Falco do naší rodiny přišel už v roce 2003 a přesto, že jsme původně chovatelské, výstavní ani jiné ambice neměli, svojí úžasnou povahou rozjel "bílou nemoc" nejen u nás, ale i mnoha našich přátel a rodinných příslušníků. 
I štěňátka jsou v naší chovatelské stanici součástí chodu domácnosti. Jsou zvyklá na běžné domácí ruchy a z výcvikového cd i na zvuk střelby, ohňostroje, stavebních strojů, městského ruchu a podobně. Krmena jsou metodou BARF. Před příchodem do nových domovů podle přání budoucího majitele mohou být převedena na superprémiové granule. Všechna štěňátka od nás mají FCI průkaz původu a mezinárodní pas. Jsou tetovaná, čipovaná, očkovaná, odčervená, zvyklá na kočky a děti a kvalitně vymazlená :o) Cesty autem na veterinu i na výlety zažijí také již u nás se všemi sourozenci. Trváme na stálém kontaktu s novými majiteli po celý život pejska a rádi poradíme s chovem, výchovou, výcvikem, výstavami a se vším co bude potřeba. Naší hlavní prioritou je, aby se štěňátka dostala k hodným a milujícím lidem a stala se právoplatnými členy rodiny

Psi jsou nedílnou součástí našich životů a provázejí nás na každém kroku. Což je smyslem života bílých ovčáků :-D Pokud plánujete jeho pořízení, počítejte s tím, že už nikdy nebudete sami ani na WC :-) Belouši totiž rádi vědí o každém kroku pánečka, ať už ty kroky směřují kamkoliv. Psi ovlivnili můj výběr vysoké školy (obor chovatelství), povolání (veterinární sestra) i manžela (láska ke psům podmínkou! ) Máme díky nim spoustu úžasných přátel z řad majitelů bílých ovčáků, z tréninků záchranařiny a z týmu Extreme Dog race. A dost ovlivňují i náš zdravotní stav, protože bez nich bychom se běhat určitě nedonutili :-)                                    A za to všechno jsem jim nesmírně vdečná.
S psisky už jsme vyzkoušeli mnoho psích sportů a aktivit. Snažíme se přizpůsobovat konkrétním potřebám a schopnostem každého psa a podle nich vybíráme na co se bude zaměřovat. Ikdyž je to těžké, protože, bílé ovčáky baví všechno co můžou dělat s pánečky. Nejobsáhlejší část našeho volného času vyplňuje, že nás psi táhnou, ať už při OCR, canicrossu nebo na koloběžkách. Dále se věnujeme záchranařině, canisterapii a teď už jen okrajově sportovnímu výcviku (obrany, stopa, poslušnost). Načichli jsme i k obedience, coursingu, pasení a agility. 


Pokud by se Vám stránky zdály někdy neaktuální, je to tím, že ve volném čase raději lítáme s psisky venku než spravujeme webovky... :-)

Takže kdyby něco, neváhejte zavolat, telefon míváme sebou