.

Štěňata

Štěnátka "G" jsou na světě!

Porod začal 25.1. za úplňku, kterému se v lednu říká vlčí. Není to kouzelné?

A máme těch vlčat pořádnou nálož! Celkem 9 roztomiloušů - 4 fenky a 5 pejsků. Limetka to skvěle zvládá a je úžasnou pečující maminkou. Teď už si můžeme přát jen aby všichni prožili zdravý, šťastný život a k tomu potřebujeme vybrat jim ty nejlepší domovy.

Přijímáme rezervace na pejsky

Maminkou vrhu G je Elymája Falco line. Jsou to její první štěňátka. Tatínkem je Viking King z Ranče Montara, který je naopak již zasloužilým otcem spousty parádních psích dětí.

26.11. 2023 proběhla idylická romantika na sněhu :-)


Naší hlavním cílem je odchovávat zdravé, vzhledově typické a především povahově silné jedince, kteří se neleknou vlastního stínu, ale naopak budou hrdě a sebevědomě doprovázet svého člověka na cestě životem ať už povede kamkoliv. 

 

Štěňátka jsou v naší chovatelské stanici součástí chodu domácnosti. Jsou zvyklá na běžné domácí ruchy a z výcvikového cd i na zvuk střelby, ohňostroje, stavebních strojů, městského ruchu a podobně. Krmena jsou metodou BARF. Před příchodem do nových domovů podle přání budoucího majitele mohou být převedena na kvalitní granule. Všechna štěňátka od nás mají FCI průkaz původu a mezinárodní pas. Jsou tetovaná, čipovaná, očkovaná, odčervená, zvyklá na kočky a děti a kvalitně vymazlená :-) Cesty autem na veterinu i na první výlety zažijí také již u nás se všemi sourozenci. Trváme na stálém kontaktu s novými majiteli po celý život pejska a rádi poradíme a pomůžeme s chovem, sportem, výchovou, výcvikem, výstavami a se vším co bude potřeba. Naší hlavní prioritou je, aby se štěňátka dostala k hodným a milujícím lidem a stala se právoplatnými členy rodiny 


S naší psí rodinou se snažíme být v kontaktu nejvíc co to jde. Kromě toho, že se potkáváme občas na výstavách a výcvikových akcích, pořádáme i rodinné srazy. A takhle krásné to je, když se sejdeme...